SOVRAŽNI GOVOR: Slovenska Domišljijska Stranka dobila popravljen spis!
Tekst, objavljen na spletni strani stranke SDS, je sicer na družabnih spletnih omrežjih dvignil veliko prahu. Na Twitterju se vrstijo zapisi z obsodbami teksta, na Facebooku pa kroži isti tekst, ki so mu dodani šaljivi komentarji. Kliknite 2- krat na sliko!
Iz stranke SDS pa nadaljujejo z hujskanjem in sovražnim govorom:
BORUT HOČEVAR: “Vse več informacij prihaja, da so klicali ljudi, ki so pridobili državljanstvo v zadnjih 20-letih in jim govorili: če zmaga desnica, vam bodo vzeli državljanstvo.”
Navedeni stavek ni del v petek objavljene kolumne Tomaža Majerja. Stavek je izrekel Janez Janša dan prej v Pogledih Slovenije. Podobnosti med Janševim nastopom in sporno kolumno je še več. V SDS so zapisali, da objavljajo tudi mnenja, ki ne odražajo stališč stranke. V primeru Majerjevega besedila je takšna razlaga običajno sprenevedanje. Janez Janša se namreč zelo očitno strinja z najpomembnejšimi zaključki Majerjeve kolumne. Še več, zanje je vedel že pred njeno objavo. Po naših informacijah ni bil edini iz vrha stranke. Morda ji bo težko dokazati sovražni govor, jasno pa kaže, da avtor omalovažuje del slovenskega volilnega telesa. Janša je v četrtek dal kolumni nekakšen “rezidenčni status” v SDS. Najmanj, kar lahko rečemo, je, da gre za neverjetno politično napako. Del volilnega telesa, ki ga Majer omalovažuje, je namreč zmožen odločiti volitve – tako trdi Janša. In na naslednjih volitvah Janševim tekmecem ne bo treba narediti nič – ta del volilnega telesa bo kar sam od sebe glasoval proti Janši.







Prodajem trenerke za sve volilne uzraste…(može i blago za blago)…PS…ZAŽELENI KUPCI IN PRISTAŠI JJ KI GOVORIJO 100%100…Slovenščino…Ivan(uprevodu Jovan…?